Harmonogram vánočního srazu v Praze

14:00 cca začátek
14:30 - 15:00 společné foto
17:00 tombola, dárečky, vánoční víla
konec cca 18:00 - 20:00 určitě se pak přesuneme do nějakého podniku pro dospělé

Vánoční víla

Vánoční dárková hra bude dobrovolná, anonymní a bez cenového omezení. Obecně se doporučuje cena kolem 100 - 200 do těchto her, ale berte to jako doporučení. Princip je následovný: Dorazím na místo, vyhledám děvče s cedulkou "organizátor - jak vám mohu pomoci?" , předám mu zabalený dárek, výměnou dostanu slosovací kartičku, na kterou čitelně napíšu své jméno. Vánoční dívka pak bude losovat jména a dárky (svůj nedostanete a lichého počtu se nebojte - to ošetříme).

Malování na keramiku

Na místě je možné malovat na keramiku, pokud si chcete udělat vánoční dárek, ale je to dobrovolná činnost a asi doporučím zástěru, ať si nepokecáte outfit.

Více na vypalenekotatko.cz/malovani

Malovací hra

U jednoho ze stolečků najdete kreslící potřeby a prázdné kartičky. Pokud budete mít chvíli, můžete se zde zastavit a namalovat obrázek s vánoční lolita tematikou na jednu z kartiček a z druhé strany ji podepsat. Od 17:00 bude možné hlasovat o nejpěknější dílko tak, že ze zadní strany kartičky nalepíte zlatou hvězdičku (tím dáte obrázku hlas). Samolepící hvězdičky dostanete při "registraci".

Tombola

Kolem 17:00 proběhne slosování naší zábavné tomboly! (Netvařte se tak nešťastně, určitě to bude zábava!) Slibujeme, že nebude moc dlouhá. Připravujeme nějakých 10 balíčků s dárky, kde první tři budou obsahovat dokonce i nějak hodnotné věci! Lístek do tomboly si budete moct zakoupit za velmi symbolickou cenu 10,- Kčs (eh, tedy Kč) u orgovského stolečku. Výtěžek z tomboly poputuje na ponížení nákladů za uspořádání akce.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně srazu či programu, pište je prosím na Facebook akce.