Harmonogram vánočního srazu v Praze

13:45 Otevření kavárny
14:00 Zahájení srazu a spuštění soutěží a hlasování
14:20 Společná fotografie
14:30 Otevření stánků
16:30 Uzavření stánků (nebo později, podle zájmu)
18:00 Vánoční kvíz,
Vyhlášení výsledků soutěže v pečení
Ukončení soutěže v kreslení a zahájení hlasování.
19:00 Losování tomboly
20:00 Vyhlášení výsledků vánočního kvízu a soutěže v kreslení
Zakončení srazu
do 23:00 Afterparty

-časový rozpis se může ještě lehce změnit

Vánoční víla

Jedná se o vyměňování dárečků. Bude vám svěřena osoba, pro kterou pořídíte dárek. Na oplátku i vy dostanete dáreček od nějaké tajné víly!
Dárky se na začátku srazu odevzdají u pověřených víl, které pak budou dárky roznášet.
Účast ve Vánoční víle je dobrovolná a pokud se účastnit chcete, je třeba vyplnit vílí údaje v přihlašovacím formuláři u přihlášky na sraz.

Fotografování

Dokumentaci srazu ve formě momentek i outfitových fotogafií zajistí zkušení fotografové. Pokud chcete vyfotit svůj oděv nebo jen společné foto s přáteli, neváhejte je oslovit. Odkaz na fotografie naleznete později na těchto stránkách.
Na pražském vánočním srazu bude fotit:
JiSe (Jiří Šeda)
Grestem
Shambi

Prodejní stánky

K Vánocům patří nákupy! Svůj stánek na srazu budou mít:
Bat & Candy
Lyrel (doplňky)
Porcelain Doll (pouze oblečení)
Sleeping Beauty (oblečení i doplňky)
...a další.
Před kostelem budou také probíhat vánoční trhy, které můžete rovněž navštívit ^ ^

Tombola

2 lístky do tomboly jsou v ceně vstupného. Další lístky můžete vyhrát v soutěžích či zakoupit za 20,- Kč.

10 vánočních úkolů pro lolitu

O co se jedná? Každý z hostů obdrží při vstupu kartičku s celkem 10ti úkoly, za které může získat bod, a za každé dva získané body obdrží lístek do tomboly. Ti co budou tak aktivní a splní všechny úkoly se navíc mohou připojit do slosování o speciální cenu. Pochopitelně se může účastnit každý a ne jen lolity ;)1. úkol: pečení
Co bude v soutěži hodnoceno? Jako porotci se budou moci zapojit sami účastníci, proto zkuste vymyslet něco, co zaujme ať už originalitou, roztomilostí nebo vůní - z důvodu kapacity srazu nebude předmětem hodnocení chuť, pravděpodobně by to soutěž značně zkomplikovalo. Fantazii se meze nekladou! Zapojte se, ať už připravíte pár jednoduchých zajímavě naaranžovaných kousků, zdobené perníčky nebo celou perníkovou chaloupku.
Registrace do soutěž bude probíhat přímo na srazu. Donesené cukroví vystavíme a označíme náhodným číslem, každý z hostů pak bude moci udělit jeden hlas tomu, které ho nejvíce zaujme. Hlasování bude ukončeno v 18 hodin, kdy vyhlásíme vítěze a od této chvíle bude cukroví k dispozici jako součást občerstvení (pokud soutěžící nerozhodne jinak).

2. úkol: kreslení
Soutěž bude probíhat přímo na srazu, od zahájení srazu do šesti hodin, kdy Vaše díla vystavíme a budete mít možnost hlasovat pro to, které Vás nejvíce zaujme ^ ^ Nemusíte si nosit žádné vybavení, vše bude k dispozici a účastnit se může opravdu každý! Jedinou podmínkou pro zařazení do hlasování je dodržet vánoční či lolita tématiku.

3. úkol: kvíz
Prověříme Vaše znalosti spjaté s vánočními svátky a také můžete čekat pár jednoduchých otázek zaměřených na lolitu ;) Nebojte se odpovídat, i když nebudete vědět správnou odpověď, kreativita a vtipnost se také cení ^ ^ ?? Kvízové otázky Vám předneseme přibližně v šest hodin před vyhlášením výsledků soutěže v pečení.

4. úkol: vánoční víla
4. z úkolů, za který můžete získat bod je účast ve Vánoční víle

5. úkol: outfit
Co je podmínkou? Stvořit outfit s vánoční tématikou!
Buďte kreativní, ať už budete mít třeba šaty s vánočním potiskem, nebo třeba drobnou ozdobu v podobě jmelí, vánočních sladkostí či hvězdiček ^ ^ fantazii se meze rozhodně nekladou a už se velice těším na vaše nápady.

6. úkol: štěstíčka
6. úkolem bude tahání štěstíček.
K vánočním zvykům patří také předpovídání budoucnosti a jedním ze způsobů, který si také na srazu vyzkoušíte jsou právě štěstíčka.
Pořídíte si v příštím roce svůj dream dress? Vyhrajete giveaway? Nebo se snad podíváte do některé ze svých oblíbených zemí? Nechte se překvapit ^ ^

7. úkol: jablka
7. úkol, za který můžete získat bod je krájení jablek. Nemusíte se bát, že nám budete pomáhat krájet jablka na štrůdl nebo do kompotu, jedná se o další způsob tradičního vánočního věštění, který zajisté všichni znáte ^ ^
Čeká vás v příštím roce štěstí nebo smůla? Já věřím, že štěstí. ??

8. úkol: vločky
8. úkol, za který můžete získat bod je výroba vlastní vločky.
Vybraly jsme pro vás několik podařených návodů, které budete mít k dispozici spolu s papíry, nůžkami i lepidlem, pak už stačí jen trochu vlastní fantazie ^ ^

9. úkol: najít 5 zlatých prasátek
Hledat budete v prostorech kavárny a nebude to až tak jednoduché.

10. úkol: vzkazy a přání
Poslední úkol, který jsme si na vás nachystaly je napsat nebo nakreslit nějaký vzkaz. Může být pro nás nebo pro kohokoli na koho si během srazu vzpomenete a budete mu chtít vzkázat něco pěkného. ^ ^

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně srazu či programu, pište je prosím na Facebook akce.