Cafe La FamiliaCafe La Familia
Seifertova 574/13
Praha 3

www.cafelafamilia.cz

POZOR! Změna místa konání!

Krásný den všem, potkala nás nemilá komplikace v podobě technických potíží na místě srazu, proto jsme byly nuceny narychlo změnit místo konání.
Po dlouhém hledání se nás nakonec ujme Cafe La Familia na adrese Seifertova 574/13, Praha 3 (mezi tramvajovými zastávkami Hlavní nádraží a Husinecká)
Podnik pro nás bude otevřen od 13:40 do 20:00, proto se nemusíte bát žádných velkých změn programu.
Těšit se můžete na sladké i slané občerstvení, skvělou kávu, horkou čokoládu, čaje, víno a další horké, studené, alkoholické i nealkoholické nápoje.
Pro zájemce o fotografie outfitu budou k dispozici již zmiňovaní fotografové a možnost focení v parku na protější straně ulice, po domluvě i u jednu stanici vzdáleného kostela nebo ve staré budově Hlavního nádraží.

Věříme, že změna podniku nám sraz nijak nepokazí a všichni si jej užijeme! Drahé lolity a drazí lordi,

rády bychom Vás pozvaly na první z vánočních lolita srazů, který se bude konat v Praze. Pomyslně jím zahájíme advent a snad se nám podaří vytvořit krásnou vánoční atmosféru.
Sraz se bude konat v kavárně U sv. Ludmily (kavárna kdm) na náměstí Míru, 2.12. od 14:00 do 23:00
Vstupné: 250,- v ceně vstupného je jídlo, 2 lístky do tomboly (další lístky do tomboly budou v prodeji za 20,-) a malý dáreček.
Kapacita: 70 osob
Dresscode: lolita/lord, styly historické, historizující, steampunk, gothic, další elegantní nebo roztomilé japonské styly.
Vánočně laděné outfity vítány ^ ^
Těšit se můžete na Vánoční vílu, tématické hry, soutěže, drobný program, setkání s přáteli či nová seznámení a hlavně na příjemnou atmosféru.

Program a další informace již brzy.

Viola a Veronika

Cafe La Familia