Harmonogram vánočního srazu v Brně

Začátek 14:00
Společné focení 15:00 (Stmívá se v 16:00 tak ať stihneme foto venku ;) )
Hudební vystoupení 15:30
Módní přehlídka 17:00
Rozdávání vánoční víly 18:00
Losování výherce tohoto čísla sličné Antonie 18:20
Tombola 18:30
Konec uzavřené společnosti 20:00 ~ v kavárně můžeme pobývat dále, ale již musí být uklizená pro veřejnost :)

Téma: „Betlémská hvězda“
Theme: “Star of Betlehem”

Betlémská hvězda značí naději a nové začátky a my chceme tímto setkáním začít novou éru velkolepých Vánočních srazů.

This star is a symbol of hope and new beginnings and we want this event to be just like that – the beginning of an era of grandiose Christmas parties.

Soutěž
Contest

Oprašte foťáky a umyjte štětce! Pokuste se zachytit atmosféru „Betlémské hvězdy“ v umělecké soutěži. Vytvořte okouzlující kompozici vaší představy hvězdy, a to buď malbou/kresbou anebo fotografií a soutěžte o hodnotné ceny. Bližší informace zde.

Dust off your cameras and rinse off your brushes! Try to express the atmosphere of star of Betlehem, what do you think is the perfect expression of its meaning. You can either create a composition and take a photo of it or draw/paint it. You can win valuable prizes. Further info here.

Tombola
Raffle

I letos se můžete těšit na bohatou tombolu. Sobi donesli velmi hodnotné ceny nejen od českých lolita značek. Při vstupu získáte jeden lístek do tomboly, svou šanci na výhru můžete zvýšit dokoupením dalších lístků na místě.

Yet again, this year a tombola with a lot of great things to be won is to happen again. Reindeers have brought prizes by various, not only Czech, lolita brands. You will get one ticket at the entrance but you can buy even more if you want.

Vánoční víla
Christmas fairy

Pomocí chytrého formuláře (vyplníte při přihlašování) se můžete stát Vánoční vílou a rozdávat radost jiným bytostem.

Via a very smart form (you can fill it with the registration) you can become a Christmas fairy and gift other creatures with happiness.

Stánky
Stalls

K Vánocům patří nákupy! Letos bylo pozváno několik významných českých lolita značek, které Vám nabídnou široký sortiment překrásných kousků, kterými můžete obohatit svůj šatník.

Bastet's Beads
Bat & Candy
Classy Lady
Fragile Figurine
Kopretinová mýdlárna & přírodní kosmetika
Lyrel
Madame Muffin
Porcelain Doll
Sleeping Beauty

You cannot imagine Christmas without shopping! This year, a handful of important Czech lolita brands will be present and you will be able to buy various amazing lolita pieces for your wardrobe.

Módní přehlídka
Fashion show

Uvidíte modely českých a slovenských lolita značek:
You will see models of czech and slovak indie brands:

Bat & Candy
Classy Lady
Lorinoko
Madame Muffin
Porcelain Doll
Sleeping Beauty
Sleeping Doll
Victorian Catherine

Burza oblečení
Bring&Buy

Chcete najít nový domov pro Vaše již nenošené lolití oblečení? Nebo naopak nakoupit za dobrou cenu?
Do burzy můžete registrovat maximálně pět kousků oblečení či doplňků v lolita stylu. Ty poté přinesete na sraz, kde si je od Vás převezme správkyně burzy. Když budete odcházet, dostanete penízky a zpět neprodané zboží. Přihlášky posílejte na eglbrno@gmail.com, uveďte svou přezdívku, pod kterou jste se registrovali na sraz, názvy položek k prodeji a jejich cenu. Správkyně burzy bude vybírat od každého prodejce jednorázový příspěvek za zprostředkování 30,- kč

Do you want to find a new home for your no longer worn lolita clothes? Or maybe buy a few things for good prices?
You can register up to five pieces of clothing or accessory, all in the lolita style. Then, you just simply bring them to the Christmas meet and give them to the administrator of the bring&buy section. When leaving, you will pick up your money and unsold pieces. You can register here: eglbrno@gmail.com, write the nickname under which you have registered to the meet itself, how many pieces you wish to sell and their price. The fee is 30 CZK for all your items.

Koncert
Concert

Co by byly Vánoce bez koled? I letos se můžete pokochat krásnými vánočními melodiemi. Brněnské lolity si pro Vás připravily kulturní vložku s živou hudbou.

Christmas without carols? No, please no. Beautiful Christmas melodies will resound all around. Lolitas from Brno will sing and play for your enjoyment.

Výstava fotografií
Photo exhibition

Více info již brzy!

Fotografování
Taking photos

Vše budou po čas večera dokumentovat skvělí Dark Vision a tak se budete o svátcích moct potěšit pohledem na kvalitní fotografie i vzpomínkové video.

Everything will be documented by the awesome Dark Vision studio so you can look forward to quality photographs and a memorial video during the holidays.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně srazu či programu, pište je prosím na Facebook akce.

If you have any questions about the meetup or program, please write at the Facebook event.