Cafe PodnebiCafe Podnebi
Údolní 5
602 00 Brno

www.podnebi.cz
Srdečně Vás zveme na již druhý ročník Vánočního lolita setkání v Brně. Stejně jako vloni Vás příjemně přivítají útulné prostory kavárny Podnebí, rok 2016 jsme se rozhodli pojmout maličko jinak a tak budeme mít k dispozici celý prostor kavárny jen pro sebe. Díky tomu jsme si pro Vás mohli přichystat zajímavý a nabitý program, jehož součástí bude pěvecké vystoupení, módní přehlídka, stánky českých lolita značek a dokonce i burza bring&buy. Čekat na Vás budou uvítací balíčky, drobné občerstvení a bohatá tombola. Vše budou po čas večera dokumentovat skvělí Dark Vision a tak se budete o svátcích moct potěšit pohledem na kvalitní fotografie i vzpomínkové video.

Letos opět bude nutná registrace, kvůli počtu uvítacích balíčků a občerstvení a máme pro vás 2 varianty:
❤ Základní vstupné 100,- Kč - v ceně je uvítací balíček, drobné občerstvení na akci a jeden lístek do tomboly.
❤ VIP vstupné 250,- Kč - určeno pro ty, kteří chtějí přispět peníze na organizaci srazu, v ceně je oproti základnímu vstupné též navíc větší dáreček v uvítacím balíčku a vyhrazené místo na sezení.

Jistě se již dnes máte na co těšit. Detailní informace o českých lolita značkách, burze i Vánoční víle budou včas zveřejněny. We would like to sincerely invite you to the second year of our Christmas meet in Brno. Just like the previous year, the cosy cafe Podnebi will welcome you. We decided to approach this year’s event a little differently and so the whole cafe is reserved for our needs. Thus, we could prepare very interesting and very packed programme for you; a little concert, fashion show, sales booths of Czech Lolita brands and a bring&buy event are all included. Every visitor will be gifted with a welcome gift,also something little to eat and a raffle will be prepared. Everything will be documented by the awesome Dark Vision studio so you can look forward to quality photographs and a memorial video during the holidays.

Again this year, a registration will be necessary because of the welcome gifts and refreshments. There are two variants:
❤ Basic ticket, 100 crowns, and you get a welcome gift, refreshments and a raffle ticket.
❤ VIP ticket, 250 crowns, for those that wish to contribute to our money pool and you get the same as with the basic ticket but a bigger welcome gift and also you will get your assigned seat.

You surely have something amazing to look forward to! Detailed information about Czech Lolita brands that will be present, bring&buy event and a Christmas fairy event will be released soon.
Cafe Podnebi. Fotografie z Vánočního lolita srazu 2015.
Cafe Podnebi. Photo from Christmas lolita meetup 2015.